- Advertisement -spot_img

TAG

Itali shqiptari

Arrestohet në Itali shqiptari, autor i vrasjes makabër. Si u gjet në pyll i ekzekutuar Besnik Metaj

Shkatërrohet banda italo- shqiptare me aktivitet në trafikun e drogës. Mes të arrestuarve është dhe një shqiptar i lidhur me Ndranghetan kalabreze e autori...

Latest news

- Advertisement -spot_img