- Advertisement -spot_img

TAG

Izraeli

E vetme përballë burrave, gruaja e mbuluar qëllohet për vdekje nga ushtria izraelite

Një grua e mbuluar dhe e armatosur me një automatik u ekzekutua nga ushtria izraelite ndërsa përpiqej të sulmonte disa prej ushtarëve në një...

Qeveria e Kosovës: Izraeli ka të drejtë të mbrohet nga raketat e Hamas-it

Ministria e Punëve të Jashtme në Kosovë ka reaguar në lidhje me tensionet dhe përplasjet e javës së fundit mes Izraelit dhe palestinezëve. Në...

“Qëllojeni, vriteni atë”, babai i ‘pashpirt’ lë fëmijën përpara ushtarëve në Palestinë

Izraeli po kryen krime lufte në Gaza, ku dhjetëra civilë, përfshirë fëmijë janë vrarë në sulmet ajrore izraelite. Një ngjarje e shëmtuar është shënuar...

Shqipëria, në fund të listës së vaksinimeve! Izraeli udhëheq procesin, por ja kush e ndjek pas

Vaksinimi po ecën me shpejtësi pothuajse në të gjithë botën dhe po shihet si mjeti më i mirë për të kufizuar përhapjen e Covid-19...

Latest news

- Advertisement -spot_img