- Advertisement -spot_img

TAG

izraelit

Mbërrin në Tiranë aeroplani i parë me turistët izraelitë

Në aeroportin "Nënë Tereza" në Rinas të Tiranës,ka mbërritur aeroplani i parë me turistë izraelitë nga Tel Avivi, shkruan InfoWebTv. Pavarësisht situatës së rënduar që...

Përleshje e gjaktë mes izraelitëve dhe palestinezëve,mbi 100 të plagosur

Një numër personash janë plagosur në përleshjet në Jerusalemin Lindor në mes të aktivistëve hebrenj të linjës së djathtë, palestinezëve dhe policisë izraelite. Dhuna ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img