- Advertisement -spot_img

TAG

izraelitet

Gjatë transmetimit live, gazetarja tmerrohet nga sulmi izraelit : Oh zot, duhet të zbres

Gazetarja e Al Jazeera, Youmna Al Sayed po raportonte drejtpërdrejt nga një çati në Gaza kur një sulm ajror izraelit shkatërroi një ndërtesë 14-katëshe...

Live nga Gaza dhe Tel Avivi: Ushtria izraelite gati për luftë

Ushtria izraelite pret vetëm një sinjal për të ndërhyrë në Gaza, pasi tanket janë vendosur përgjatë kufirit. Deri tani janë shënuar 83 viktima në Gaza...

Latest news

- Advertisement -spot_img