- Advertisement -spot_img

TAG

Joe Lara

Avioni i tij privat u rrëzua në liqen, humb jetën aktori i njohur

Aktori i mirënjohur amerikan, Joe Lara ndërroi jetë ditën e sotme pas një aksidenti meavion. Ai me gruan e tij dhe disa të tjerë kishin...

Latest news

- Advertisement -spot_img