- Advertisement -spot_img

TAG

Jorida Tabaku

“Plot 120 milionë euro në 4 muaj”, deputetja e Partisë Demokratike tregon shifrat e parave që janë përdorur për blerjen e votave

Deputetja e zgjedhur e Partisë Demokratike Jorida Tabaku, përmes një postimi në facebook deklaron se 120 milionë euro janë përdorur nga buxheti i shtetit...

Deputetja e PD-së Jorida Tabaku: Në zonën elektorale të Taulant Ballës janë përdorur individët e krimit të organizuar

Deputetja e zgjedhur e PD në Tiranë, Jorida Tabaku, duke folur në një takim online të organizuar nga Instituti Ndërkombëtar Republikan në SHBA, tha...

Jorida Tabaku kallëzon në SPAK Veliajn

  Kandidatja për deputete e Partisë Demokratike për Tiranën, Jorida Tabaku ka kallëzuar në Prokurorinë e Posaçme kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliajn për punimet pa...

Bledi Mane hedh akuza : Vëllai i Jorida Tabakut pas organizimit për bllokimin e punës së aeroportit!

Gazetari Bledi Mane në një status në facebook ka reaguar për grevën e nisur nga punonjësit e Albcontrol të cilët kanë pezulluar punën sot,...

Tabaku: Paga të ulëta, taksa të larta, asnjë familje s’e meriton qeverisjen aktuale

Jorida Tabaku, e dyta në listën e kandidatëve të PD-së në Tiranë, tha sot se asnjë familje në Shqipëri nuk e meriton qeverisjen aktuale,...

Tabaku i bashkohet mijëra zërave për heroin Sala: Me vetmohim u hodh në zjarr për të shpëtuar jetë

Jorida Tabaku, kandidatja për deputet e PD, ka shprehur konsideratat dhe vlerësimin më lartë për të riun Arjan Sala, i cili humbi jetën magazinës...

Latest news

- Advertisement -spot_img