- Advertisement -spot_img

TAG

jug

Italiani organizon martesën luksoze me shqiptaren në jug, fton 1 javë miqtë dhe largohet pa paguar

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një hotel në jug të vendit, ku një shtetas italian është martuar me një shtetase shqiptare dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img