- Advertisement -spot_img

TAG

Juventusi

Rama merr dhuratën për fitoren nga ekipi i Juves/ Thumbon interistat, kryesisht Bashën: Kini respekt për të mundurit

Kryeministri Edi Rama përmes një postimi në Instagram ka bërë publike dhe dhuratën e ardhur nga klubi i tij i zemrës, Juventusi. Pa specifikuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img