- Advertisement -spot_img

TAG

Kallëzim

KLSH kallëzon për shpërdorim detyre 7 funksionarë publikë (Detajet)

Kontrolli i Lartë i shtetit ka kallëzuar në prokurori 7 funksionarë publikë që akuzohen për shpërdorim detyre në Sarandë dhe në Shkodër. Më konkretisht KLSH...

Latest news

- Advertisement -spot_img