- Advertisement -spot_img

TAG

kallezime

Denoncimet për krime zgjedhore, SPAK: kallëzime, nga PD, PS dhe LSI

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka vlerësuar me përparësi të gjitha rastet e paraqitura nga subjekte të ndryshëm, që lidhen...

SPAK verifikon rreth 20 kallëzime për krime zgjedhore

SPAK po verifikon rreth 20 kallëzime për krime zgjedhore. Burime nga Prokuroria e Posaçme bëjnë të ditur se kallëzimet janë depozituar nga subjektet politike...

Latest news

- Advertisement -spot_img