- Advertisement -spot_img

TAG

kampionati italian

Habit trajneri në kampionatin italian. Futet në fushë dhe prish kundërsulmin e kundërshtarit

Trajneri i Catanias, Giuseppe Raffaele është përjashtuar me 4 ndeshje nga kampionati i Serisë C, pas ndëshkimit me karton të kuq, për faktin se...

Latest news

- Advertisement -spot_img