- Advertisement -spot_img

TAG

kanditate per deputete

Andi Lila, Klodjana Shala dhe Juljan Deda kandidatë për deputetë të PD-së.

Demokratët e kryeqytetit do të votojnë nesër për të zgjedhur kandidatët për deputetë për zgjedhjet e 25 prillit. PD ka publikuar listën me 140 emra,...

Latest news

- Advertisement -spot_img