- Advertisement -spot_img

TAG

karriera

Nevina Shtylla dhe planet për karrierën : “Kur ikën nga televizioni ose do bësh fëmijë, ose biznes”

Moderatorja e njohur Nevina Shtylla, në një intervistë ka zbuluar planet që ka për të ardhmen dhe karrierën. Dihet tashmë që Nevina ka zgjedhur që...

Millie Bobby Brown e revoltuar : Fansat nuk e pranojnë faktin që unë po rritem

Millie Bobby Brown është lodhur nga njerëzit që ende mendojnë se ajo nuk është rritur me kalimin e viteve. Në një intervistë të re...

Më në fund e zbuluam arsyen pse Jessica Alba i dha fund karrierës së saj

Aktorja e famshme Jessica Alba është shfaqur në kopertinën e revistës “Romper” për muajin mars, ku ka treguar detaje që s’i dinim për jetën e...

Horoskopi 20 mars 2021 / Si do të jetë karriera për këto shenja

Dashi Jeni i talentuar në mënyra që as vetë nuk i dini. Sot mund ta zbuloni një dhunti të veçantë në mënyrë të papritur. Sa...

Latest news

- Advertisement -spot_img