- Advertisement -spot_img

TAG

kartel droge

Mediat e huaja zbardhin përgjimet e kartelit shqiptaro-kolumbian, i përfshirë edhe emri i Moisi Habilajt

  Në hetimet për kartelin e drogës të shkatërruar të martën në Itali, ku bënin pjesë trafikantë shqiptarë, kolumbianë dhe siçilianë, del edhe emri i...

Latest news

- Advertisement -spot_img