- Advertisement -spot_img

TAG

KEJDI

Heqja e banderolave të LSI-së në Fier, Meta fut në loj Ruçin: Kejdi shko tako Gramozin dhe…

  Meta: I bëj thirrje të gjithë kandidatëve të LSI-së të mos bien pre e provokimeve të bandës së rilindasve. është një provokim që ju...

Latest news

- Advertisement -spot_img