- Advertisement -spot_img

TAG

Kejsi

Stresi zëvendëson Kejsin? Ja cila është përgjigjia e tij

Prej kohësh Stresi ndodhet larg Shqipërisë dhe ende nuk dihet se kur mund të kthehet në vendin e tij. Reperi ndodhet aktualisht në Britaninë...

Latest news

- Advertisement -spot_img