- Advertisement -spot_img

TAG

Kenge Magjike

Shqiptarja e dytë në Sanremo, ja cila këngëtare do të jetë pjesë e spektaklit

Këngëtarja Eneda Tarifa ka marrë pjesë në spektaklin e fundit të “Këngës Magjike” dhe është prezantuar me një bashkëpunim me këngëtarin Italian Walter Ricci. Eneda...

Latest news

- Advertisement -spot_img