- Advertisement -spot_img

TAG

këngëtar amerikan

Përdorimi i drogës i merr jetën edhe fëmijës së dytë të këngëtarit të njohur

Aktori dhe këngëtari i njohur amerikan, Bobby Brown, ka humbur edhe fëmijën e dytë. Djali i tij, Bobby Brown Juniori është gjetur pa shenja jete....

Latest news

- Advertisement -spot_img