- Advertisement -spot_img

TAG

Khost

Afganistan/ Dorëzohet qyteti Khost, talebanët kontrollojnë gjithçka përveç Kabulit

Ky mëngjes vazhdon të ketë panik dhe kaos në Afganistan. Talebanët morën qytetin e fundit më të madh Jalalabad pa luftë. Tashmë Khost, kryeqyteti i...

Latest news

- Advertisement -spot_img