- Advertisement -spot_img

TAG

Kid Laroi

Miley Cyrus i kërkoi fansave t’u dërgonin ish-partnerëve këngën e saj dhe reagimet ishin epike

Miley Cyrus dhe Kid Laroi së fundmi kanë lansuar këngën 'Without You'.Për ta bërë remiksin e tyre më të suksesshëm,këngëtarja me famë botërore i...

Latest news

- Advertisement -spot_img