- Advertisement -spot_img

TAG

Kim Jong

Kim Jong-un me dorë të hekurt: Do visheni dhe do prisni flokët siç dua unë

Lideri i Koresë së Veriut, Kim Jong-un, është një nga diktatorët e pakët të botës. Ai, shpesh ndërmerr vendime ekstreme ndaj qytetarëve të tij. Vendimi...

Koreja e Veriut teston raketa të tjera, Kim Jong Un sfidon Joe Biden

Koreja e Veriu testoi raketa të shumta me rreze të shkurtër veprimi fundjavën e kaluar, pasi denoncoi Washingtonin për vazhdimin e stërvitjeve të përbashkëta...

Latest news

- Advertisement -spot_img