- Advertisement -spot_img

TAG

Kisha Katolike

Kisha Katolike mesazh për zgjedhjet: Nëse shisni votën, keni shitur dinjitetin (MESAZHI I PLOTË)

  Kisha Katolike i bën thirrje votuesve shqiptarë të mos mos e shesin votën si dhe të mos votojnë në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit...

Latest news

- Advertisement -spot_img