- Advertisement -spot_img

TAG

kishe

Konkurrentja e “Për’Puthen” përjashtohet nga kisha se u bë pjesë e emisionit

Një lajm jo i mirë u dha puntatën e sotme në "Për’Puthen" për Gilbertën. Ajo është përjashtuar të shkojë në Kishën Ungjillore në Lushnje nga...

Bashkë me foshnjën në krahë 32-vjeçari përcjell në banesën e fundit gruan e tij

Familja, miqtë dhe njerëzit e afërm u mblodhën mesditën e sotme në Kishë për t’i qëndruar pranë familjarëve të Carolinës, 20-vjeçares që u vra...

Detaje të reja/ Me sëpatë në dorë, 37-vjeçari kërcënon komisionerët në qendrën e votimit, çfarë hodhi në kishën e fshatit

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë ditë zgjedhjesh në fshatin Agim të Fierit. Një 37-vjeçar, i identifikuar si Mikel Postolli, me një shishe molotov...

Shkon në kishë pas votimit, vajza e Niko Peleshit

  Aleksia Peleshi, vajza e ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshi është në qendër të mediave rozë, që në momentin kur u zbulua lidhja e saj...

Zjarr në kishën e Shën Kollit në Elbasan. Çfarë dyshohet

Një zjarr ka rënë mbrëmjen e kaluar në këmbanoren e Kishës Ortodokse të Shën Kollit në lagjen “5 Maji” në Elbasan. Mësohet se shkak...

Latest news

- Advertisement -spot_img