- Advertisement -spot_img

TAG

kishtetuta

Basha: Informova Varhelyi për shkeljen që iu bë kushtetutës me miratimin e reformës zgjedhore

Reforma zgjedhore është ndryshuar dhe miratuar në mënyrë të njëanshme, në shkelje të Kushtetutës. Këtë i ka bërë të ditur kreu democrat Lulzim Basha...

Latest news

- Advertisement -spot_img