- Advertisement -spot_img

TAG

Kledi Bahiti

Partnerja e Kledi Bahitit bën urimin më të ëmbël për ditëlindjen e tij

Autori i njohur i shumë këngëve, Kledi Bahiti, feston sot 34-vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të shënuar ai ka marrë qindra urime nga...

Kledi Bahiti rrëfen historinë e dashurisë me moderatoren sportive: Pasi më bëri follow, i dërgova menjëherë një …

Një muaj më parë, Kledi Bahiti dhe partnerja e tij, Pejana Elezi, u bënë prindër për herë të parë. Së fundmi, dyshja ka rrëfyer se...

Latest news

- Advertisement -spot_img