- Advertisement -spot_img

TAG

Kledian Çaushaj

U pezullua nga detyra pasi vodhi miliona lekë, zbulohet emri i policit

Një efektiv policie u pezullua sot nga detyra pasi Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesave zbuloi se në 2016 kishte përvetësuar duke vjedhur...

Latest news

- Advertisement -spot_img