- Advertisement -spot_img

TAG

Klement Çala

LAJM I FUNDIT/ Prokuroria Elbasan sekuestron pasurinë e Klement Çalës, i pandehur për grabitjen e Rinasit

  Prokuroria e Elbasanit urdhëron sekuestrimin e pasurisë së Klement Çalës, i pandehur për grabitjen e Rinas si dhe pastrim parash…(vijon) Njoftimi i Prokurorisë Elbasan: Prokuroria e...

Latest news

- Advertisement -spot_img