- Advertisement -spot_img

TAG

Kleoniki Delijorgji

Kleoniki Delijorgji flet për videon virale në palestër / Aplikon maska me gjakun e ciklit menstrual

Dje në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar Kleoniki Delijorgji, e cila foli për herë të parë për videon e publikuar...

“Demon”,Kleoniki Delijorgji shprehet kështu për aktorin e njohur të humorit të Portokallisë

Kleoniki Delijorgji ishte një ndër të ftuarat e puntatës së sotme në spektaklin “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollca. Pjesë e emisionit...

Kënga e radhës, dedikim për të dashurën e ish-të dashurit tim. Habit me deklaratën këngëtarja shqiptare

Kleoniki Delijorgjin e kemi parë si modele, ka qenë më e bukura e Shqipërisë në vitin 2012 (Miss Shqipëria 2012), por tashmë ajo ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img