- Advertisement -spot_img

TAG

klevi pojana

Unë besoj tek ndryshimi, postimi i kandidatit të LSI, Klevi Pojana

Postimi i Unë besoj tek ndryshimi 1 #Besoj te talenti dhe ëndrrat e çdo të riu në këtë vend. 2 #Besoj te forca e dijes dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img