- Advertisement -spot_img

TAG

Klodian Gradeci

U përfshi në vjedhjen e 1.5 milion dollarëve/ Arrestohet në Rinas ish-drejtori i OST-së, Klodian Gradeci

Arrestohet ish-drejtori i Operatorit të Sistemit të Transmetimit të Energjisë, Klodian Gradeci, i akuzuar si i përfshirë në një skeme mashtrimi, e...

Shpallet në kërkim për “mashtrim me pasoja të rënda” dhe “moskryerje të detyrës”, arratiset ish-drejtori i OST.

Mësohet se i shpalluri në kërkim Klodian Gradeci, ish-drejtor i OST, ka qenë në postin e Drejtorit të Hidrokarbureve në AKBN në kohën...

Latest news

- Advertisement -spot_img