- Advertisement -spot_img

TAG

. klodian lushi

Reagon Rama:”Iliri dhe Saliu nuk e kthejnë prapë Shqipërinë në përshesh të tyre”.

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka reaguar në llogorinë e tij në Twitter, ku ka akuzuar ish-kryeministrin Berisha dhe presidentin Meta si nxitës së...

Latest news

- Advertisement -spot_img