- Advertisement -spot_img

TAG

koleksion

Ferrari prezanton koleksionin e parë të modës, Pranverë 2022

Ferrari prezantoi koleksionin e parë të modës, duke u ofruar adhuruesve të markës dhe super-makinave një prekje "couture" brenda një game moderne veshjesh. Koleksioni shënon...

Dior zgjedh Greqinë për të prezantuar koleksionin pranverë-verë

Pas sheshit qendror në Leçe në jug të Italisë verën e kaluar, "Dior” do të organizojë një paradë mode në Athinë më 17 qershor...

Latest news

- Advertisement -spot_img