- Advertisement -spot_img

TAG

komandant

Si në filma/ Ish komandanti i burgut dhunohet në burg kua vuan dënimin nga personi që kishte burgosur

Entela Noka u ankua në emisionin Fiks Fare se bashkëshortit të saj i cili po vuan dënimin në burgun e Shënkollit po i bëhet...

Histori e pabesueshme/ E dinin të vdekur, komandanti i “UÇK” takon pas 21 vitesh ushtarin e tij

Lufta e Kosovës ka qenë një ndër luftërat më të përgjakshme në të cilën me qindra dhe mijëra ushtarë e civilë të pafajshëm të...

Latest news

- Advertisement -spot_img