- Advertisement -spot_img

TAG

Kombinati

Basha nga Kombinati,i përgjigjet ftesës së Ramës:E ka pranuar humbjen

Lideri i opozitës, Lulzim Basha, në një takim në zonën e Kombinatit në kryeqytet, theksoi se ndryshimi vjen përmes Partisë Demokratike dhe aleatëve. Ai tregoi...

Latest news

- Advertisement -spot_img