- Advertisement -spot_img

TAG

koment

Rudina poston videon duke kërcyer, ish-burri bën komentin epik

Ndarja e Rudina Dembacajt dhe Aleksandër Varfaj bëri bujë, teksa vajza e çiftit pas divorcit u vendos nën kujdestarinë e Rudinës dhe partnerit të...

Latest news

- Advertisement -spot_img