- Advertisement -spot_img

TAG

kompshti numer 8

Mbyllet kopshi numër 8 në Elbasan/ 8 persona rezultuan me covid-19

Kopshti numër 8 në Elbasan është mbyllur pasi 8 persona, edukatore dhe sanitare kanë rezultuar me covid. Dy edukatore rezultuan të prekura disa ditë...

Latest news

- Advertisement -spot_img