- Advertisement -spot_img

TAG

Komshie

“Gjakun nga fytyra ma pastroi komshia”, 30-vjeçarja shqiptare denoncon dhunën e vëllait

“Gjakun ma pastroi komshia. Për momentin jam larguar dhe jetoj tek ajo…”, kështu e nisi rrëfimin në polici një 30-vjeçare që kërkoi ndihmë nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img