- Advertisement -spot_img

TAG

konfiskim

SPAK kërkon konfiskimin e pasurive të “bosit” të drogës (Emri)

SPAK ka vendosur të konfiskojë pasuritë e shtetasit Bledar Seferi (Hakorja), i njohur si “bosi” shqiptar i drogës, dhe familjarëve të tij. Sipas SPAK, Njoftimi i...

Pronarët refuzojnë të paguajnë dëmet, konfiskohet zyrtarisht anija që bllokoi Kanalin e Suezit

Autoritetet egjiptiane kanë konfiskuar një anije mallrash masive që bllokoi Kanalin e Suezit muajin e kaluar për shkak të një mosmarrëveshje financiare me pronarin...

Latest news

- Advertisement -spot_img