- Advertisement -spot_img

TAG

konflikt durres

Përleshje masive me thika dhe mjete të forta, vihen në pranga tre persona, arrestohet edhe pronari i një lokali

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Durrës, ku tre shtetas janë goditur me mjete të forta dhe me thika. Policia ka vënë në...

Latest news

- Advertisement -spot_img