- Advertisement -spot_img

TAG

konkurent

Përputhen/ Antonela i kthehet Dorianit: As lesh në fytyrë s’ke

Dorian Kuka është djali i ri i cili iu bashkua ditën e sotme programit të njohur të përputhjes së çifteve dhe që ndezi menjëherë...

Habit me deklaratën Ana e “Përputhen”: Djemtë aty ‘nuk dinë ta lypin’

  Para pak kohësh Ana Lleshi u përjashtua nga emisioni ku po merrte pjesë pasi theu një ndër rregullat kryesore të këtij emisioni. Ajo së bashku...

Tjetër konkurent nxjerr prova kundër autores së “Për’puthen”/ Vidio

Nga: Esli Bahit “Për’puthen” është emisioni me autore Olsa Muhameti, e cila gjithnjë e më tepër po sulmohet nga ish-konkuretët të cilët pretendojnë se “do...

Latest news

- Advertisement -spot_img