- Advertisement -spot_img

TAG

konkurente

Bora, Arjani dhe konkurrentët shpërthejnë në lot. Historia e Mevlanit i prek të gjithë në Përputhen

Puntatën e sotme në Përputhen ka ndodhur një moment i veçantë, ku të gjithë konkurrentët janë prekur duke derdhur lot. Surpriza për Mevlanin nga mamaja...

Shqipja i sulet Teas: Kush të thoshte bëj…Përplasje e ashpër mes dy ish-konkurrenteve

Dy ish-konkurrentet e Për’puthen, Tea dhe Shqipja u përballën live me njëra-tjetrën pas shumë kohësh. Ato ishin të ftuara në “E diell”, Top Channel. Shqipja...

Latest news

- Advertisement -spot_img