- Advertisement -spot_img

TAG

konkurrent

Përfundon në pranga konkurrenti i shumëpërfolur i “Për’puthen”

Emisioni më i ndjekur aktualisht “Për’puthen” ka marrë një tjetër rrjedhë nga konkurrenti me emrin Princ. Mbrëmjen e djeshme është publikuar një video në të...

Atdheu është në një lidhje ! Cila është vajza krahë tij?

I ftuar ne emisionin “Shqipëria live”, Atdheu tregon se ka një vajzë në krah, por ende nuk ka marrë një vendim. “Mbase ka dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img