- Advertisement -spot_img

TAG

kopesht

Krah Erion Veliaj, Dua Lipa zbulon arsyen e ardhjes në Shqipëri

Këngëtarja e famshme botërore Dua Lipa, e cila prej ditës së djeshme ndodhet në tokën shqiptare, i është bashkuar nismës së Bashkisë së Tiranës,...

Ishte në prag divorci, burri shkon në kopshtin ku ishte edukatore ish-gruaja dhe ther me thikë 16 fëmiijë

  Dy fëmijë janë vrarë e 16 tjerë janë lënduar, në një sulm me thikë në një kopsht të fëmijëve në qytetin kinez Beili, kanë...

Latest news

- Advertisement -spot_img