- Advertisement -spot_img

TAG

Krasta 2021

Bastiset banesa e Ardian Çapjas, Policia zbulon dhe një të dënuar

Bastisja e banesës së Ardian Çapjas, Policia zbulon dhe një të dënuar që fshihej aty. Iu gjenden radio dhe uniforma policie Ka shkuar në 2...

Bastisja e banesës së Ardjan Çapes, Policia zbulon dhe një të dënuar që fshihej aty (VIDEO)

Në vijim të këtij operacioni, si rezultat i të cilit u kap dhe u vu në pranga shtetasi Ardian Çopja, shërbimet e Policisë kanë...

Elbasan/ Finaliziohet operacioni i koduar “Krasta 2021”, arrest për vrasje të dyfishtë dhe sekuestrime armësh (EMRAT)

Njoftimi i plotë Elbasan Finalizohet operacioni policor i koduar "Krasta 2021". Operacioni i zhvilluar nga RENEA, Drejtoria Vendore e Policisë Elbasan dhe Drejtoria e Përgjithshme e Policisë...

Latest news

- Advertisement -spot_img