- Advertisement -spot_img

TAG

krijese e cuditshme

Alien apo shtrigë? Qytetarët tmerrohen nga krijesa e çuditshme

Një video e filmuar në Indi ka tmerruar rrjetin. Silueta me pamje të çuditshme, me këmbë dhe krahë të gjatë shfaqet duke ecur përtej...

Latest news

- Advertisement -spot_img