- Advertisement -spot_img

TAG

krime elektorale

Hetimi i SPAK për krimet elektorale/Yuri Kim: Askush nuk është mbi ligjin

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka reaguar për njoftimin e Prokurorisë së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar në lidhje me ndjekjen penale të...

Latest news

- Advertisement -spot_img