- Advertisement -spot_img

TAG

krime zgjedhore

Krimet zgjedhore/ 5 të arrestuar dhe 10 në ndjekje penale

Prokuroria e Përgjithshme ka nxjerrë të dhënat në lidhje me veprat penale të kryera, para dhe gjatë ditës së zgjedhjeve të 25 prillit. Siç...

Krimet zgjedhore dhe blerja e votave, SPAK jep njoftimin, sa raste janë referuar

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka vlerësuar me përparësi të gjitha rastet e paraqitura nga subjekte të ndryshëm, që lidhen...

SPAK verifikon rreth 20 kallëzime për krime zgjedhore

SPAK po verifikon rreth 20 kallëzime për krime zgjedhore. Burime nga Prokuroria e Posaçme bëjnë të ditur se kallëzimet janë depozituar nga subjektet politike...

Gazmend Bardhi rendit pjesëtarët e ‘Bandës së Rilindjes’ : Kanë ngritur një rrjet kriminal

Gazment Bardhi,drejtuesi politik i Partisë Demokratike në Elbasan, ka listuar personat që sipas tij po bëjnë krime zgjedhore në zonën e Elbasanit, në kuadër...

Latest news

- Advertisement -spot_img