- Advertisement -spot_img

TAG

Kris Jenner

Martesa dukej si pengesë/ Kris Jenner tregon sekretin e saj të pasurisë

Divorci i saj i parë  i “hapi sytë” Kris Jenner-it për botën dhe e bëri të kuptojë rëndësinë e parasë. Pasi s’kishte më burrin, Robert...

Më në fund Kris Jenner reagon ndaj divorcit të vajzës së saj

Në 19 shkurt Kim Kardashian bëri kërkesë për divorc nga Kanye West në gjykatë, duke i dhënë fund martesës së tyre prej një dekade....

Latest news

- Advertisement -spot_img