- Advertisement -spot_img

TAG

krisje

Ndodhi ajo që supozohej të mos ndodhte kurrë, Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi nuk janë më shoqe me njëra-tjetrën

Dikur, dy shoqet e ngushta Adrola Dushin dhe Xhesika Berberin i shihnim shumë shpesh në shoqërinë e njëra-tjetrës në rrjete sociale. Ato s’bënin thuajse asgjë...

Latest news

- Advertisement -spot_img