- Advertisement -spot_img

TAG

Kristiano Ronaldo

Ronaldo mund të kthehet aty ku e nisi. Flet nëna e tij: Do flas me të…

Edhe pse ka 36 vite mbi supe, Cristiano Ronaldo është mjaft në formë, e këtë e ka dëshmuar me paraqitjet pozitive me Juventusin, ku...

Rama merr dhuratën për fitoren nga ekipi i Juves/ Thumbon interistat, kryesisht Bashën: Kini respekt për të mundurit

Kryeministri Edi Rama përmes një postimi në Instagram ka bërë publike dhe dhuratën e ardhur nga klubi i tij i zemrës, Juventusi. Pa specifikuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img